Zespół radców prawnych

Aleksandra Koźlińska

Radca Prawny
Adwokat Kościelny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po ukończeniu studiów prawniczych odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy, a następnie po złożeniu z pozytywnym wynikiem egzaminu końcowego wpisana została na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców  Prawnych w Bydgoszczy. W roku 2013 ukończyła wyższe studia prawa kanonicznego na Wydziale Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Dzięki zdobytemu wykształceniu oraz na mocy uzyskanych dekretów od hierarchów Kościoła Katolickiego posiada kompetencje i uprawnienia do świadczenia pomocy prawnej stronom przy prowadzeniu procesów przed sądami kościelnymi, w tym również zastępstwo procesowe przed niektórymi sądami biskupimi w zakresie spraw o stwierdzenie nieważności małżeństw kościelnych, potocznie nazwanych jako rozwód kościelny. Zdobywała doświadczenie w indywidualnej kancelarii radcowskiej w Bydgoszczy, w firmach windykacyjnych oraz w pracy w sektorze bankowości. W zakresie prawa kanonicznego zdobywała doświadczenie podczas praktyk w Sądzie Biskupim Diecezji Bydgoskiej oraz Diecezji Toruńskiej.

Radca prawny Aleksandra Koźlińska specjalizuje się w prawie rodzinnym w szczególności w zakresie spraw o rozwód i separację, alimentów, władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, jak również sprawami o podział majątku. Zakresem jej specjalności objęta jest również windykacja należności, spawy o odszkodowania oraz sprawy z zakresu prawa bankowego, farmaceutycznego, cywilnego i administracyjnego. W zakresie prawa kanonicznego adwokat kościelny Aleksandra Koźlińska specjalizuje się w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństw kościelnych.

Marek Duchowski

Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po ukończeniu studiów prawniczych odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie, a następnie po złożeniu z pozytywnym wynikiem egzaminu końcowego wpisany został na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców  Prawnych w Olsztynie. Prowadzi własną kancelarię prawną w Iławie. Dzięki współpracy z Mecenasem Markiem Duchowskim, Kancelaria bez trudu może świadczyć usługi prawne na terenie Iławy i okolic.

Specjalizuje się w prawie rodzinnym i spadkowym. Przedmiotem jego zainteresowań jest w szczególności prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych.

Kamil Koźliński

Aplikant Radcowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku prawo oraz administracja. Aplikant aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy. Swoje doświadczenie zdobywa w firmach windykacyjnych, indywidualnych kancelariach prawnych oraz jako specjalista ds. prawnych w biurach obsługi prawnej spółek prawa handlowego. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie handlowym, cywilnym, prawie upadłościowym i naprawczym oraz windykacji należności.

Kamila Bukowska

Asystent prawny

Studentka na Wydziale Prawa i Administracji na kierunku prawo Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zdobywa w indywidualnych kancelariach adwokackich oraz radcowskich. Aktywna działaczka życia uczelnianego, członek zarządu Koła Naukowego Prawa Cywilnego przy Uniwersytecie Gdańskim. Członek zwyczajny Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Gdańsk.

Podziel się na:
  • Drukuj
  • PDF
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Dodaj do ulubionych